O mnie

Witajcie!

Zanim zaproszę Was do zapoznania się z zamieszczoną tu częścią moich zdjęć, postaram się Wam krótko przybliżyć moją osobę.

Jestem kochającą życie, pogodną osobą, która ma to szczęście łączyć pracę ze swoją pasją.
Ukończone Wyższe Studium Fotografii AFA we Wrocławiu oraz lata doświadczenia w tworzeniu reportaży ślubnych pozwala mi na sprawne wychwytywanie swoim aparatem tych ulotnych momentów, na których Wy i Wasi goście weselni wspólnie przeżywacie jeden z najważniejszych dla Was dni w życiu.

Bardzo lubię pracę z ludźmi. Wszystkie moje udane sesje fotograficzne, które miałam przyjemność przeprowadzać miały jeden wspólny mianownik – wzajemne darzenie się sympatią między moimi klientami, a mną.
Zależy mi na tym, żebyście mnie polubili i czuli się całkowicie swobodnie zarówno w moim towarzystwie, jak i przed moim obiektywem.
Łatwo nawiązuję dobry kontakt z nowymi osobami i jestem przekonana, że z Wami też tak będzie!

Najpierw w umówionym przez nas terminie przed Waszymi zaślubinami obowiązkowo spotykamy się w kawiarni, byśmy mogli się zapoznać, porozmawiać o tym, jak wyobrażacie sobie Wasze idealne zdjęcia z wesela i jakie są Wasze oczekiwania, co do nich oraz żebyście mogli przekonać się, że nie gryzę, a wręcz przeciwnie – mam łagodne usposobienie.

Resztę zostawiacie mnie, a ja już zadbam o to, żebyście mieli wyjątkowe zdjęcia, do których ze wzruszeniem będziecie mogli wracać!

Joanna Tarnawska